KONST / Litografier / Färglitografier 17008253
nr 1700 8253
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografier, Signerad, färglitografi, numrerad 250/250,5 st, mapp. Bladets mått: 56x43, oramade lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:35:58
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman